O mnie

Mam na imię Marcin Gendera i zajmuję się zawodowo fotografią ślubną, reklamową. Na co dzień prowadzę również drukarnie tekstylną. Fotografią zajmuje się już dobre 17 lat. W swojej pracy korzystam z profesjonalnych programów graficznych, oraz z komputerów Macintosh które są stworzone do prac graficznych, a wszytko po to, aby jakość zdjęć była jak najlepsza. Fotografia to moja pasja, dlatego zdjęcia robię sercem - oklepane, ale taka prawda ...     ;-)

 

Profesjonalizm i dobry sprzęt – to tylko niezbędne dodatki.

Zakres działalności fotografii ślubnej: głównie wielkopolska - Poznań, Chodzież, Gorzów Wielkopolski, Piła, Wrocław, Bydgoszcz ale z przyjemnością pojadę dalej.

;-)

Kilka informacja o mojej pracy i co otrzymujecie w zamian!!

Spotkanie?

Jeśli mieszkasz daleko do Poznania, (Piła, Chodzież, Wrocław, Bydgoszcz, Gdańsk, Warszawa, lub jeszcze dalej) i nie masz czasu na spotkanie, to możemy zorganizować „spotkanie” przez Skype’a, a podpisaną umowę prześlemy sobie Pocztą Polską.

Kiedy zdjęcia plenerowe??
Ja osobiście preferuje zdjęcia kilka dni po weselu. Dlaczego? Dlatego że nie wyobrażam sobie żebyście zostawili swoich Gości na dłużj niż 2-3 godziny podczas przyjęcia.
Nie ma czasowego limitu – ze musimy zdjęcia zrobić w ciagu tygodnia bo inaczej przepadaja!!! Przeważnie jest to w pierwszym tygodniu, zaraz po weselu!!

Ochrona zdjęć?
Nawet najlepszy sprzęt potrafi zawieść. Dlatego mam zawsze dwa aparaty. Oprócz tego, Wasze zdjęcia podczas przegrywania na dysk twardy komputera, są automatycznie archiwizowane na drugim dysku. Gdyby jeden dysk uległ uszkodzeniu, zawsze jest ten drugi ...  ;-)
Macie pewność, że Wasze wspomnienia są bezpieczne.

Monitor/kalibracja?
Z tego co sie orientuje, wiekszość fotografików używa monitorów niekalibrowalnych, lub nie ma odpowiedniego kalibratora, do skalibrowania swojego monitora!!!!!!!!
Co to znaczy? Że kolory w rzeczywistości, nie odpowiadają kolorom na monitorze i co dalej za tym idzie, kolory nie są naturalne (prawdziwe) np. kolory Waszego ciała, kolor garnitura, sukienki, itp., są inne niż w rzeczywistości.

Co dostajecie w ramach umowy?
PenDrive - zawierający wszystkie zdjęcia w formacie JPG w pełnej rozdzielczości (około 900-1400 zdjęć),.

Fotoksiążke z okładką ze zdjęciem, lub w eko-skórze.

Rodzaje fotoksiążek: album fotograficzny z wklejanymi odbitkami fotograficznymi, fotoalbum z okładką ze zdjęciem, fotoalbum z okładką w eko-skórze.

Dlaczego powinieneś mnie wybrać?

Ogromnie doświadczenie

Profesjonalny sprzęt

Najlepsza jakość

17 letnie doświadczenie

Pełne zaangażowanie

Wyczucie dobrego smaku

Gwarancja jakości

Licencja na wykonywanie zdjęć

Logo MarcinGendera

© 2016 MarcinGendera.

All Rights Reserved.

Logo MarcinGendera

Logo MarcinGendera
Logo MarcinGendera